Platinum partner
10
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3546
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (3)

  • 69 000 $
    821 $/м²

    Миколи Закревського вул., 35

    єВідновлення Відеотур Троєщина
    3 кімнати
    84 / 44 / 9 м²
    поверх 16 з 16
    1983 рік побудови
    вчора
    Продаж 3к квартири в Деснянському районі по вул. Закревського, 35 Загальна площа 83,4 кв.м. Формат квартири: кухня, 3 кімнати, 2 лоджиї, с\вузол роздільнй, великий хол. Перегляди за домовленістю, квартира вільна. Підходить під державні програми: єВідновлення, Ваучери, Постанови 280, 719 Поряд оптовий продуктовий ринок, садочки, школи, магазини Гарна транспортна розвья'зка.
    Рієлтор
  • 75 000 $
    1 500 $/м²

    Центральна вул., (Будинок 3)

    єОселя єВідновлення Відеотур Славутич Дачі Осокорки ЖК Рів'єра
    1 кімната
    50 / 18 / 18 м²
    поверх 5 з 11
    2020 рік побудови
    вчора
    Продаж 1к квартири в ЖК Рів'єра по вул. Центральна, 21А корпус 2 (будинок 3) Дарницький район Загальна площа 50,0 кв.м. Квартира без ремонту. Автономне газове опалення (2-контурний котел) Панорамні вікна - краєвид на затоку Дніпра та набережну. Документам більше 3х років. Житловий комплекс розташований у мальовничому місці з розвиненою інфраструктурою для комфортного життя. Закрита територія, система відео спостереження та надійне укриття у підвалі. На території ЖК є дитячі та спортивні майданчики, спортклуб, кафе та ресторани. Поруч прогулянкова набережна з фонтаном на озері, пляж на Дніпрі. Розвинена інфраструктура. ст.м. Славутич
    Рієлтор
  • 78 999 $
    1 580 $/м²

    Князя Романа Мстиславича вул. (Генерала Жмаченка), 22

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Відеотур Дарниця Північно-Броварський масив ЖК Новий Автограф
    1 кімната
    50 / 16 / 24 м²
    поверх 5 з 26
    2024 рік побудови
    вчора
    Продаж 1к квартири в ЖК Новий Автограф вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 22 З документами! Загальна площа 50,4 кв.м. Стан після будівельників Встановлені 2-камерні склопакети Вікна виходять у внутнішній двір Індивідуальне опалення/електрокотел Перегляди за домовленістю. Відео за запитом. ЖК Новий Автограф - ЖК Комфорт класу, 2 будинки (введені в експлуатацію), закритий двір без машин, підземний паркінг (укриття), цілодобова охорона та відеоспостереження. Комплекс знаходиться в экологично чистому районі. Поруч парк Перемога, озера, спортивні майданчики, кафе, ресторани, ТЦ. Зручна транспортна розв'язка. ст. метро Дарниця.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: